Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-01-05 20:08:20

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Tool

Witam w wątku o tym... Genialnym, choć tak czy inaczej wypromowanym przez MTV zespole. Chyba każdy słyszał przynajmniej raz w swoim życiu o tym zespole - nie bez przyczyny. Muzyka godna podziwu, progresja pełną gębą, choć nieprzekombinowana na tyle, by była ciężka w odbiorze. Ciężko tu znaleźć słabe punkty - wirtuozi z wielką dawką talentu i wieloletnią karierą. Co prawda zespół miał kilkuletnią przerwę, ale w 2006 roku (ostatni album) wydali "10,000 Days"... I tu pytanie do słuchaczy Toola: co o tym krążku myślicie? Czy wokal Maynarda to już nie to samo? Ja uważam, że po części tak, choć muzyka to klasa sama w sobie, w końcu to Tool. Jednakże nie rozumiem fenomenu utworu "Vicarious" - na laście jest stale na pierwszym miejscu, a "Schism" z "Lateralus" bije go na łeb, na szyję.

Ogólnie zapraszam do dyskusji nt. Toola - czyli mocniejszej wersji A Perfect Circle :)

Offline

 

#2 2009-01-05 21:05:27

Lesiu

Neofita

629912
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Re: Tool

Słyszałem 'Undertow' i jestem trochę niezadowolony. Genialny 'Sober', reszta trochę odstaje.

Offline

 

#3 2009-01-05 21:07:53

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Re: Tool

Lesiu napisał:

Słyszałem 'Undertow' i jestem trochę niezadowolony. Genialny 'Sober', reszta trochę odstaje.

Rozumiem, może póki co do Ciebie nie przemawia... Cóż, przesłuchaj sobie "Lateralus". Uchodzi za największe i najlepsze osiągnięcie grupy, nie zawiedziesz się. Tak na 90%, ale znając Ciebie przypadnie Ci do gustu ;>

Offline

 

#4 2009-01-05 23:53:42

Miklak

Nowicjusz

7227012
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: Tool

'Sober' 'Hush' 'H.' :P Genialne kawałki, choć pierwszym, który usłyszałem i do dziś plasuje się w czołówce jest 'Stinkfist'. 10'000 Dni to już nie to samo co pierwsze płytki, ale nadal uważam, że to całkiem niezła płytka, w końcu to Tool :D


People created religious inventions
To give their lives a glimmer of hope
And to ease their fear of dying
To feel superior and to have a licence to kill

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpl.technical-issues.com www.epodrozni.pl materace rehabilitacyjne