Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-01-09 20:11:14

cynik

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 38
Punktów :   

Oczekiwania na AD2009

Tak jest!, z 9-dniowym opóźnieniem, temat o płytach na które będziecie czekać w bieżącym roku i zespołach, które, macie nadzieję, że coś wydadzą ;) Lecę ze swoją listą:

Ahab - na razie wiadomo tylko, że będą nagrywać, szanse, że płyta pojawi się w tym roku są raczej mizerne. Ale byłoby wspaniale.
Artillery - Najciekawsza thrashowa kapela, jaką słyszałem, mam nadzieję, że wokalista się zbytnio nie zestarzał, bo to kurwa geniusz był.
Asphyx - już potwierdzone, czekam w napięciu.
Atheist - powrót jednego z najważniejszych death-metalowych zepspołów wszechczasów po 15 latach w niezmienionym składzie. jest na co czekać.
Deströyer 666 - nie umieją nagrywać słabych płyt, więc czekam ze spokojem ;)
Mournful Congregation - funeral doom i wszystko jasne. Zapowiada się płyta roku.
Pestilence - właściwie mógłbym tu wkleić to, co napisałem o Atheist ;)
No i dzisiaj wszedł do sklepów nowy album Grave Digger'a, nie do końca moje klimaty, ale raczej się zapoznam.

No a jak z wami?

Offline

 

#2 2009-01-09 22:17:03

kakalec

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

cynik napisał:

Artillery - Najciekawsza thrashowa kapela, jaką słyszałem, mam nadzieję, że wokalista się zbytnio nie zestarzał, bo to kurwa geniusz był.

O, tu mnie zaskoczyłeś - nie wiedziałem że nowy materiał szykują. Jeśli odtworzą choć mały procent tego, co osiągnęli na "By Inheritance", to szykuje się mocny album.

cynik napisał:

Asphyx - już potwierdzone, czekam w napięciu.

Ja tak samo, epka narobiła mi ogromnego smaka.

cynik napisał:

Pestilence - właściwie mógłbym tu wkleić to, co napisałem o Atheist ;)

Ostatnio ekipa Patricka wrzuciła na gejspejsa kawałek z nadchodzącej płyty - 'HORROR DETOX' (tak się nazywa walec, płytka nosi nazwę "Ressurection Macabre"). Generalnie powrót do korzeni, urywa chuja, a sama solówka pozwala zatrzeć złe wspomnienia po C187.

cynik napisał:

No i dzisiaj wszedł do sklepów nowy album Grave Digger'a, nie do końca moje klimaty, ale raczej się zapoznam.

Po Rheingold straciłem zainteresowanie nimi, niestety - wypalili się chyba chłopacy, zabrakło lekko pomysłów

cynik napisał:

No a jak z wami?

Pierwsze primo, to wyczekiwanie na ww. płyty bogów - Pestilence, Asphyx, Atheist. Poza tym, Morbid Angel nagrywają nowy materiał. Wielce rad byłbym, gdyby Bolt Thrower przebudził się z marazmu i nagrał nowy rozkurwielator. Kręcąc się wokół UK, warto wspomnieć o Benediction - idą za ciosem, i zapowiedzieli na 2009 rok nową płytkę! Z klimatów neofolk/akustycznych wyczekuję na kontynuację Odroerir "Gotterlieder II", oraz na długograj Vali.

Offline

 

#3 2009-01-09 23:33:33

Squeglee Necrolord

Recenzent

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Oczekiwania na AD2009

Najbardziej czekam na pierwszego longpleja Interment, czyli trv necro old school swedish death metal (jakże by inaczej). Jakiś czas temu wydali splita z Funebrarum i siłami tej samej wytwórni, Pulverised pracują nad pierwszym własnym i pełnym albumem w życiu. To będzie miazga w starym i jedynym słusznym stylu.

Unleashed coś tam bąknęło o albumie na koniec 2009-słuchając Hammer Battalion trudno się nie ślinić.

Można już zamówić Above Samaela, które podobno ma być bardziej surowe i w ogóle. Ja właśnie jestem inny i kupuję tych nowych Szwajcarów.

Dalej, w chuju mam czy Entombed szykują coś na 2009 czy nie. I tak wyjdzie crap jak wszystko po 1992 roku.

A ogólnie to powszechnie wiadomo, że oprócz Interment wiele od dawna martwych starych szwedzkich kapel się reaktywowało i nie wiadomo czego się spodziewać-ile bym dał żeby Crypt of Kerberos wydało to co tam sobie nagrali po reunionie.

Offline

 

#4 2009-01-10 12:57:25

cynik

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 38
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

kakalec napisał:

O, tu mnie zaskoczyłeś - nie wiedziałem że nowy materiał szykują. Jeśli odtworzą choć mały procent tego, co osiągnęli na "By Inheritance", to szykuje się mocny album.

Sęk w tym, że nie wiadomo, na razie tylko się reaktywowali - zobaczymy czy coś z tego wyniknie. Nadzieję można zawsze mieć, zwłaszcze, że By Inheritance kocham ;)

Squeglee napisał:

Dalej, w chuju mam czy Entombed szykują coś na 2009 czy nie. I tak wyjdzie crap jak wszystko po 1992 roku.

Nie nazywałbym od razu Wolverine Blues crapem, poprzedniczkom może i nie dorasta do pięt, ale ma swoje zalety. Eyemaster to jeden z lepszych otwieraczy jakie słyszałem. No ale i tak po Serpent Saints widać, że nic dobrego nie stworzą.

No i na Interment też czekam, chociaż bez szczegónego stresu - nie słyszałem dużo od nich.

Offline

 

#5 2009-01-10 13:29:37

Squeglee Necrolord

Recenzent

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Oczekiwania na AD2009

Nie nazywałbym od razu Wolverine Blues crapem, poprzedniczkom może i nie dorasta do pięt, ale ma swoje zalety. Eyemaster to jeden z lepszych otwieraczy jakie słyszałem. No ale i tak po Serpent Saints widać, że nic dobrego nie stworzą.

W porównaniu do LHP i Clandestine wszystko to crap ;]

No i na Interment też czekam, chociaż bez szczegónego stresu - nie słyszałem dużo od nich.

Ja tylko demko i splita-i to mi wystarczy żeby ich ubóstwiać.

Offline

 

#6 2009-01-11 09:11:00

OM

Nowicjusz

1958331
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 35
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

Moje oczekiwania:

Samael - Above
debiut Lykathé
Vader - Necropolis
Azarath - Praise the Beast
nowe Malevolent Creation
nowey Slayer
Suffocation - Blood Oath
nowe Asphyx
nowe Morbid Angel
nowe Obituary
Pestilence - Resurrection Macabre
nowe Candlemass
Afgrund - Vid Helvetes Grindar
nowa Antigama
Brutal Truth - Evolution Through Revolution
Cattle Decapitation - The Harvest Floor
Anthrax - Worship Music
masa nowych, reaktywowanych thrashów, których nie chce mi sie wymieniać (np. Heathen, Defiance, Wehrmacht)
nowe Atheist
nowe Heaven and Hell

i pewnie masa rzeczy o których zapomniałem :)
Będzie dobry rok.


Rise aviator - sun will follow.
Aperture on door the wave form school.
Sentient ground of the light shrine shining.
Aperture on door the lind-hymn stone.

Offline

 

#7 2009-01-11 11:17:22

cynik

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 38
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

OM napisał:

debiut Lykathé

O kurwa! Strzelasz, czy masz jakieś pewne informacje?

Offline

 

#8 2009-01-11 13:22:51

OM

Nowicjusz

1958331
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 35
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

cynik napisał:

OM napisał:

debiut Lykathé

O kurwa! Strzelasz, czy masz jakieś pewne informacje?

Przecież o tym, że nowa płyta ma być w 2009 wiadomo jakoś od 2 lat :P


Rise aviator - sun will follow.
Aperture on door the wave form school.
Sentient ground of the light shrine shining.
Aperture on door the lind-hymn stone.

Offline

 

#9 2009-01-11 13:59:28

cynik

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 38
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

OM napisał:

Przecież o tym, że nowa płyta ma być w 2009 wiadomo jakoś od 2 lat :P

Hm? Wiedziałem tylko, że Tomanek powiedział w 2006, że mają gotowe 80-90% materiału i to wszystko. Nie słyszałem, żeby znaleźli wokalistę i ogłosili premierę na 2009, chyba, że coś przegapiłem :)

Offline

 

#10 2009-01-11 17:18:35

terror23

Nowicjusz

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

Ja czekam na nowe Shining. ;P
No i ma wyjsc nowy Carpathian Forest, Witchmaster.. Czekam od dawna na Endezzmy pelny album, jestem okrutnie zachecona po EPce. Furia ma juz nagrany material.. czekam na Kriegsmaschine, Mgłe, Onskapt, Destroyer 666, split Antaeus z Katharsis. No i oczywiscie.. nowy Darkthrone.. yeah. ;d

Bedzie w kurwe rok, bez dwoch zdan, mam nadzieje, ze dozyje wszystkich premier. ;P

Offline

 

#11 2009-01-11 21:39:10

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

terror23 napisał:

Ja czekam na nowe Shining. ;P
No i ma wyjsc nowy Carpathian Forest, Witchmaster.. Czekam od dawna na Endezzmy pelny album, jestem okrutnie zachecona po EPce. Furia ma juz nagrany material.. czekam na Kriegsmaschine, Mgłe, Onskapt, Destroyer 666, split Antaeus z Katharsis. No i oczywiscie.. nowy Darkthrone.. yeah. ;d

Bedzie w kurwe rok, bez dwoch zdan, mam nadzieje, ze dozyje wszystkich premier. ;P

Ogólnie jeśli mam Cię pocieszyć to rok 2009 nie może być bardziej chujowy od poprzedniego. To jest zwyczajnie niemożliwe ;) Istny sezon ogórkowy, moim zdaniem.

Carpathian Forest - ostatni album ssie w porównaniu do wcześniejszych. Witchmaster - za dużo ich nie słuchałem, więc ciężko powiedzieć (tak samo jak Endezzemy - jakby było czego o_O). Ale z tą Furią żartujesz, prawda? Toż to będzie płyta roku, jeśli przebije "Martwą Polską Jesień". Nie mogę się doczekać...

Offline

 

#12 2009-01-12 19:51:08

patologiia90

Nowicjusz

Skąd: Neisse
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

Rok zapowiada się o wiele ciekawiej od tego jakim był miniony 2008, to na pewno. Listą, żeby to jakoś mniej więcej przejrzyście wyglądało:

Samael - Above (Kawałek na myspace - Illumination zapowiada obranie przez nich zgoła odmiennej drogi, niby przypomnieli sobie jak "należy" grać, niemniej cokolwiek wypuszczą pewnie to łyknę, jak każdą ich płytę).
Endezzma - Erotikk Nekrosis (Po EPce Antilevitation też mam naprawdę duże nadzieje co do całości. To czekamy do marca).
Antigama - Warning (Płyta z nowym wokalistą, jak na razie utwór Disconnected z myspace bardzo daje radę).
Absu - Absu (Pierwszy album po 8 latach... Okładka cudo).
Shining - VI - Klagopsalmer (Toto chyba nigdy w końcu się nie ukaże, kerwia).
Carpathian Forest - Universal Evil (Jak pójdą w tą stronę która rozpoczęła się na "Fuck You All!!" nic tylko się cieszyć).
Autopsy - Horrific Obsession [EP] (Taaak!)

Whiplash - Unborn Again
Amebix - Risen
Code - Resplendent Grotesque
My Dying Bride - For Lies I Sire
Deströyer 666 - Defiance
Karjalan Sissit - Loppuun Nussittu Avioliitto
Pestilence - Resurrection Macabre
Suffocation - Blood Oath
Tenhi - Saivo
Violator/Bandanos - Thrashing the Tyrants
Devourment - Unleash the Carnivore
Benediction - Benediction/Wolfbrigade Split [EP]
Brutal Truth - Evolution Through Revolution
Exodus - The Atrocity Exhibition... Exhibit B

I nowe:
Asphyx (Ostatnia EPka świetna, zobaczymy co dalej.)
Candlemass (Fragmenty nowych kawałków, bodaj na myspace Nuclear Blast - motz. Będzie epicko jak za starych dobrych czasów.)
Darkthrone (Hmh, może tym razem stworzą coś bardziej odkrywczego niż Czarne Trony i Czornyje Flagi)
Voivod (Z trzema basistami obecnymi w akcie tworzenia, yyea).
Anaal Nathrakh
Orange Goblin
Furia

Ostatnio edytowany przez patologiia90 (2009-01-12 20:29:56)

Offline

 

#13 2009-01-12 20:05:00

Azreix

Neofita

9172111
Skąd: Kutno
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Oczekiwania na AD2009

Behemoth
Vader
Morbid Angel
Cannibal Corpse
Napalm Death (nie ma chuja, muszę mieć na cd)
Mastodon
Slayer
Immortal
Nile (?)
Mayhem (?)
Hypocrisy
Suffocation
Brutal Truth
Pestilence
Atheist
Samael
Katatonia
Paradise Lost
Obituary
Asphyx
Afgrund
Antigama

Szykuje się rok zajebisty w chuj i jeszcze trochę.


Grind your mind.

Offline

 

#14 2009-01-12 20:06:44

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

Nie ma prawa być gorszy od 2008.

@patologiia90
Sporo tego tu masz, połowy tytułów albumów nie znałem, a już tym bardziej "Płoń" Furii... ;)

Offline

 

#15 2009-01-12 20:28:56

patologiia90

Nowicjusz

Skąd: Neisse
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

@Shaimar
Sry, jednak pomyłka. Ostatni nius z ich strony brzmi tak: "2. december 2008: recording of mcd entitled "płoń" containing 3 completely new ultra-trendy-necro-non-trigger hits about devil and silesian forests; 3. february 2009: recording of second album, on which once more FURIA shall be denying everything what has seen."

Ostatnio edytowany przez patologiia90 (2009-01-12 20:30:28)

Offline

 

#16 2009-01-12 22:31:15

cynik

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 38
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

Shaimar napisał:

Ogólnie jeśli mam Cię pocieszyć to rok 2009 nie może być bardziej chujowy od poprzedniego. To jest zwyczajnie niemożliwe ;) Istny sezon ogórkowy, moim zdaniem.

Ale ty zrzędliwy jesteś ;) Zresztą pisałem już, że moim zdaniem zeszły rok był bardzo udany. Głównie dlatego, że z nowych płyt słuchałem niemal wyłącznie death / doom (ze wszystkimi epitetami) - a tutaj w 2008 obrodziło bardzo ładnie.

No a co do 2009, zostaje mi podpisać się rękami i nogami pod:

terror23 napisał:

Bedzie w kurwe rok, bez dwoch zdan, mam nadzieje, ze dozyje wszystkich premier. ;P

:)

Offline

 

#17 2009-01-16 16:09:54

patologiia90

Nowicjusz

Skąd: Neisse
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

http://pl.youtube.com/watch?v=CTW-RfKG_Js - nowy kawałek My Dying Bride z nadchodzącego "For Lies I Sire". Nie za ciekawie, co prawda dobrze, że wróciły skrzypce, podoba mi się też linia basu, ale czegoś mi tu brak, może nieco to wtórne. Ale poczekajmy na pełen album.

Offline

 

#18 2009-01-16 20:35:52

Lesiu

Neofita

629912
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Re: Oczekiwania na AD2009

1.Katatonia
2.Samael
3.Entombed
4.Mastodon
5.Summoning
6.Rotting Christ
7.Gorefest
8.Vader
9.Unleashed
10.Carcass
11.Paradise Lost
12.Primordial
13.Ulver

Kolejność przypadkowa, niektóre płytki już potwierdzone, niektóre nie. Nie podaje tych wymarzonych oczekiwań, które i tak nie mają prawa się ziścić :)

Offline

 

#19 2009-01-19 12:05:27

Azrael

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 19
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

1.Immortal
2.Iron Maiden ?
3.Behemoth
4.Carcass
5.Cannibal Corpse
6.Slayer

Na to czekam..

Offline

 

#20 2009-01-19 16:41:45

Noxbi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

A więc ja czekam na:
Meliah Rage
Dio
Heaven & Hell
The Rods
Alcatrazz
Axel Rudi Pell (tak wiem, że w 2008 wyszła ostatnia płyta, ale nie mogę się doczekać następnej :P)
Slayer
Goaded
Stratovarius
King Diamond
Vader
Cannibal Corpse
Napalm Death
Hypocrisy
Paradise Lost

Jak na razie tylko tyle przychodzi mi do głowy. :P

Offline

 

#21 2009-01-21 21:27:25

Squeglee Necrolord

Recenzent

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Oczekiwania na AD2009

Do moich oczekiwań dochodzi "Above" Samaela i "To the Nines" Hatesphere. Nie czekam na nic od Entombed czy Gorefest, bo swoje zrobili i nie zapowiada się żeby cokolwiek kombinowali.

Offline

 

#22 2009-02-04 18:17:33

BLACK WAR GESTAPO

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

najnowsza cd Archgoat , Infernal War i nowy materiał Pseudogod(mam nadzieje że w 09 cos nagrają) do tego kilka dobrych koncertów w tym porytym kraju tkich jak np 13 marca u Bazyla(nunslaughter, bestial raids....)

Offline

 

#23 2009-02-08 11:51:39

cynik

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 38
Punktów :   

Re: Oczekiwania na AD2009

http://www.myspace.com/pestilenceofficial
Nowy kawałek Pestilence, niczego sobie. Poza tym zaraz będę się zabierać za The June Frost.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl