Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-01-15 17:31:03

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Samael

Szwajcarki zespół grający od 1987 roku. Są pod skrzydłami Nuclear Blast (gwarancja jakości!). Nie przeżywali podczas tych lat większych zmian personalnych czy rozpadu zespołu - a to się ceni. Do albumu "Ceremonies of Opposities" włącznie, grali black metal inspirowany Hellhammerem, Venomem i resztą blackened thrashu. Później coś im strzeliło do głowy i zaczęli grać industrial metal. Uważam to za pozytywną zmianą - powstało dzięki temu naprawdę dużo świetnej muzyki, szczególnie jeśli chodzi o ostatnie 3 albumy długogrające i - mam nadzieję - nadchodzący wielkimi krokami "Above". Nietuzinkowe granie, polecam od czasu do czasu posłuchać właśnie czegoś takiego :)


Strony:
http://www.samael.info/solar_soul/index.html
http://www.myspace.com/samael


Zapraszam do dyskusji
Howgh!

Offline

 

#2 2009-01-15 20:44:10

Lesiu

Neofita

629912
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Re: Samael

Osobiście wolę późniejszego Samaela. Słyszałem 'Ceremony of opposites' i nie jest to zła płyta, ale 'Eternal' czy 'Solar Soul' biją go na głowę. Z niecierpliwością czekam na 'Above', któro może być mocniejszą, agresywniejszą stroną nowego Samaela. Bardzo cenię ten zespół, a 'Solar Soul' to jedna z lepszych płyt jakie słyszałem.

Offline

 

#3 2009-01-16 10:38:57

Perun

Neofita

5862179
Skąd: ok.Częstochowy
Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 77
Punktów :   
WWW

Re: Samael

Z czysto blackowej strony nie znam Samael'a, ale w moich łapskach znalazł się krążek "Solar Soul". Nie wiem jak wsześniejsze kompozycje, ale to jest na prawdę dobre. Takie brzmienia wpadające w pamięć, melodie które można sobie potem nucić pod nosem (dźwięki bardzo melodyjne i rytmiczne). Muzyka odprężająca i przyjemna.
Z tego co czytałem, to w tym roku ma wyjść płyta "Above" - planowane wydanie na 06.03.2009

Offline

 

#4 2009-02-05 22:09:46

Squeglee Necrolord

Recenzent

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Samael

Wiecie co mnie najbardziej zastanawia i cieszy? Następny krok Samaela.
“In many ways we still consider “Solar Soul” as an achievement in itself so before making the next step to the S A M A E L’s evolution, we thought we’ll stay here for a moment and make a tribute to our early years and first influences.”
Skoro Solar Soul to był genialny to ciekawe co będzie po Above. Spodziewajmy się APOGEUM (nie zdziwię się jeśli tak nazwą następną płytę).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl