Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-01-05 20:42:32

Azreix

Neofita

9172111
Skąd: Kutno
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Reverend Bizarre

Bardzo ciekawy doomowy zespół z Finlandii. Dzisiaj przesłuchałem ich drugą płytę: ''II: Crush the Insects''. Świetnie mi się przy tym odpoczywało po szkole. ;P Uduchowiona muzyka wręcz, że tak powiem.


Grind your mind.

Offline

 

#2 2009-01-13 18:05:00

patologiia90

Nowicjusz

Skąd: Neisse
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Reverend Bizarre

Taaak, tradycyjnie granie mocno inspirowane Black Sabbath, gdzie liczy się ciężar i epickość - powalają na kolana, raczej nie dla fanów doomowego plumkania. Poza 3 albumami, wydali mnóstwo świetnych EPek, chyba najlepsza - Harbinger of Metal, z przegenialnym doomowym coverem Burzum - Dunkelheit, dobra jest też Thulsa Doom, ponadto splity - choćby ubiegłoroczny z Electric Wizard - gdzie rozjebali coverem Beherita, czy Minotauri/Reverend Bizarre. Niestety co za dużo to nie zdrowo, jak to mawiają mądrutcy, wysiadam w połowie ich przedostatniego albumu - III: So Long Suckers, płyta z takim graniem trwająca nieprzerwanie 130 minut to za dużo na ludzką głowę, moją przynajmniej. ;d

Doom over the world, anyway. Szkoda, że zespół się rozpadł.

Ostatnio edytowany przez patologiia90 (2009-01-13 18:08:28)

Offline

 

#3 2009-01-13 23:26:00

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Re: Reverend Bizarre

130 minut to kurewska przesada (vide Elysian Blaze - Blood Geometry, 134 minuty), ale te dwa zespoły grają zupełnie inaczej, więc to drugie chyba bym łatwiej strawił w całości. Powiadacie, że niezły materiał... Spróbuję na dniach czegoś poszukać na youtubie. Narobiliście mi apetytu jeśli chodzi o te covery - niestety "Gate of Nanna" nie mogę nigdzie do przesłuchania znaleźć. "Dunkelheit" także, cóż - życie. Ten split z Electric Wizard to zdaje się pozycja obowiązkowa na najbliższy miesiąc, szczególnie, że i Electric Wizard nie jest bez winy i wydał kawał zajebistego materiału. Klasyka doom metalu.

Offline

 

#4 2009-01-14 18:44:58

patologiia90

Nowicjusz

Skąd: Neisse
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Reverend Bizarre

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#5 2009-01-14 20:16:49

VBone

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Reverend Bizarre

Miałem do tej pory okazję przesłuchać tylko "III:So Long Suckers". Podobnie jak poprzednicy - nie daję rady w całości tego zmęczyć, ale pojedynczych utworów posłuchać lubię (np. 'Dark Forces/Teutonic Witch', czy siakoś tak).
Teraz chyba kompilację utworów ze splitów oraz coverów wydali - zawsze jest to jakaś możliwość zapoznania się z ich twórczością.

Offline

 

#6 2009-01-14 22:41:08

MrFrantic

Nowicjusz

Skąd: xxx
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Reverend Bizarre

Ciency z was słuchacze,rozumiem jak by to był jakiś zajebiście ciężki metal,ale to przyjemna i łatwo wchodząca muzyka(oceniam tylko po kilku utworach :P )  płyta  ,,So Long Suckers" już w drodze i prawdopodobnie jutro postaram się ją w całości przybliżyć innym ;] przybliżyć uchem krytycznym dnia jutrzejszego,bo jutro dzień nie będzie łaskaw...


Z zamiłowania i konieczności do uprawiania  wielkiej miłosci ,motocyklista z krwi i kość,anty szpaner już od młodości ;]]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpl.technical-issues.com www.epodrozni.pl materace rehabilitacyjne