Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-01-06 20:49:56

Lesiu

Neofita

629912
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Cult of Luna

Zespół, orkiestra, nieważne jak zwał tak zwał. Grają cudownie, od akustycznych gitar, poprzez zwolnienia do potężnych, przytłaczających riffów. Wszystko doprawione nutką elektroniki. Niewiem jak oni to robią, ale moja dusza należy do nich. Wystarczy dokładniej zapoznać się z ostatnim albumem 'Eternal Kingdom' by poczuć wspaniały klimat Kultu Luny. Gorąco polecam wszystkie albumy bo każdy jest wybitny w swoim gatunku.

Offline

 

#2 2009-01-06 22:18:41

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Re: Cult of Luna

A dla mnie ten album jest cholernie nierówny. Na początku dwa killery, potem poziom dość równy, ale są i gorsze, mniej ciekawe numery, które tak nie wciągają. Nie przekonałem się do nich wciąż. Nie do końca. Mam apetyt na album "Somewhere Along the Highway" - czy jakoś podobnie, piszę z pamięci. Może ten krążek mnie zniszczy jak należy :) Póki co te przytłaczające momenty mogę znaleźć jedynie w Neurosis, jeśli po tym gatunku się poruszamy...

Offline

 

#3 2009-01-07 12:17:59

Lesiu

Neofita

629912
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Re: Cult of Luna

'Somewhere...' mniej mi przypadł do gustu. Jak dla mnie właśnie 'równość' EK jest jednym z jego głównych zalet. Zresztą na 'Somewhere...' są 2 kawałki z czystym wokalem, ogólnie jest jakby lżej niż na EK.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki wrocław