Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-01-11 12:58:42

MrFrantic

Nowicjusz

Skąd: xxx
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 41
Punktów :   
WWW

rock i ewentualnie Ogólnie o muzyce

te działy wypieprzyć na sam dół forum ,to forum głównie metalowe,i głównie niech takie pozostanie....

jestem ZA! ;P


Z zamiłowania i konieczności do uprawiania  wielkiej miłosci ,motocyklista z krwi i kość,anty szpaner już od młodości ;]]

Offline

 

#2 2009-01-13 22:30:08

patologiia90

Nowicjusz

Skąd: Neisse
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: rock i ewentualnie Ogólnie o muzyce

Przydałby się dział na niusy muzyczne i koncertowe, do tego ew. wyjebać Funk Metal, bo aż tak dużo tego nie ma, żeby jakoś specjalnie wiele dyskusji się rozwijało, za to proponuję podziały - osobno Death osobno Grind, podobnie Heavy/Power osobno z Thrash/Crossover. Jednak przydałby się też dział w stylu "Inna muzyka" - na wiadomo co, cokolwiek niewpisujące się w szufladki istniejące na forum, a o czym też warto pogadać, bo nie samym metalem (i dark ambientem) człowiek żyje.

Ostatnio edytowany przez patologiia90 (2009-01-13 22:31:45)

Offline

 

#3 2009-01-13 22:55:30

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Re: rock i ewentualnie Ogólnie o muzyce

Ja Cię doskonale rozumiem, ale wiele zespołów gra heavy/thrash, grało kiedyś thrash, teraz gra heavy (choćby to nieszczęsne Megadeth) i tu się robią schody... Wiesz co - zobaczę co się da z tym zrobić. Bo rzeczywiście tak to nie może zostać.

Offline

 

#4 2009-01-14 16:30:16

cynik

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 38
Punktów :   

Re: rock i ewentualnie Ogólnie o muzyce

Można by zrzucić te działy, w których jest bardzo mało postów do jednego w stylu Ogólnie o metalu, czy czegoś w tym guście, i dorzucić jeden dział pozametalowy (w końcu nie samą rzeźnią człowiek żyje). Co do rozdzielania grindu i deathu jestem przeciwny, te gatunki nie są tak znowu odległe od siebie, a o czystym grindcorze mało kto by pisał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpl.technical-issues.com www.epodrozni.pl materace rehabilitacyjne