Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-01-07 19:16:59

Miklak

Nowicjusz

7227012
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Blind Guardian

Chyba każdy kiedyś słyszał o Blind Guardian. Jest to niemiecki zespół power metalowy, który w ogromnym stopniu przyczynił się do ukształtowania tego gatunku. Muzyka BG jest inspirowana między innymi twórczością takich autorów jak Tolkien, czy Stephen King. Wszystkie albumy są niesamowite, nie ma słabych piosenek, najbardziej wyróżniającym się długograjem jest concept-album "Nightfall In Middle-Earth" oparty na "Silmarillionie" Tolkiena. Zapraszam do dyskusji na temat zespołu i jego twórczości.


People created religious inventions
To give their lives a glimmer of hope
And to ease their fear of dying
To feel superior and to have a licence to kill

Offline

 

#2 2009-01-17 21:54:05

Varg Vikernes cultist

Nowicjusz

Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Blind Guardian

Ten zespół złamał moje metalowe dziewictwo, i ciesze się że straciłem je z jednym z najlepszych zespołów;]. Każdy, dosłownie każdy album to legenda, doskonali wtedy gdy grali speed, jak i power. Nie ma sensu opisywać pojedyńczo każdej płyty, gdyż każda jest świetna. Niektórym mogą nie spodobac się ich nowsze dzieła, niemniej, kogo to obchodzi, że zaczeli grac progresje (znaczy dalej się rozwijają) , skoro są tak samo dobrzy?

Offline

 

#3 2009-01-19 14:00:23

Azrael

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 19
Punktów :   

Re: Blind Guardian

Generalnie jeden z moich 5 ulubionych zespołów.Nie ma drugiego tak świetnego Power Metalowego zespołu jak dla mnie. Klimat , teksty , wokal , gitary jedyne w swoim rodzaju.Klasyka : )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl