Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-01-06 18:11:53

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Nine Inch Nails

Właściwie ciężko ich nie znać. Industrial rockowa formacja z USA pod przewodnictwem Trenta Renzora, która jest już na scenie kilkanaście lat. Co o nich myślicie? Walcie śmiało i dzielcie się spostrzeżeniami.

Za ich najbardziej znane utwory można przyjąć "Closer" oraz "Hurt", który w zdaje się 2003 roku doczekał się covera w wykonaniu samego Johnny'ego Casha (swoją drogą jest ponad 2 razy bardziej popularny od oryginału, wg last.fm).

Piszcie!

Offline

 

#2 2009-01-06 22:01:41

Miklak

Nowicjusz

7227012
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: Nine Inch Nails

Co sądzę o NIN? Zajebisty zespół, nie ma co :D Najbardziej lubię "Head Like a Hole" "Closer" "Piggy" i instrumentalny "Just Like You Imagined". Ale całość jest warta uwagi ;) Dobry Industrial nie jest zły!


People created religious inventions
To give their lives a glimmer of hope
And to ease their fear of dying
To feel superior and to have a licence to kill

Offline

 

#3 2009-01-25 23:41:21

NecroMan

Nowicjusz

Skąd: Kostrzyn Wlkp
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Nine Inch Nails

Nine Inch Nails czyli "DziewięcioCalowe Gwożdzie" ...mówi Wam to coś?

Chyba najważniejszy band mojego życia.Od kiedy zobaczyłem ich skandalizujący koncert na Woodstock 94 (transmitowany na żywo w TVP2) to pokochałem od razu.
Niesamowity show ubabranych w błocie kolesi grających w narkotycznym transie i rozwalający sprzęt Trent Reznor krzyczący - Fuckin' Pigs!...To było to!

Choć metalu słucham już kupę lat ,to NIN zrobił na mnie większe wrażenie niż wszystkie thrash,death i blackowe kapele.A NIN to przecież nie jest metal...

Energia,klimat i tajemnicza aura a wszystko to przy dżwiękach wykraczających poza wszelkie znane wtedy ramy.Totalne pionierstwo i odpał na maxa!

A tak w ogóle to jako pierwszy zabił mnie kawałek "Reptile" w wersji live z Trentem zgiętym wpół z gitarą powieszoną na szyi i dotykającą zarazem podłogi.A ciężarem i monolitycznym riffem nie powstydziłby się chyba żaden deathowy zespół ;)
Przy "Something I Can Never Have" można było odlecieć (zupełnie jak we fragmencie z indiańskim szamanem z soundtracku "Natural Born Killers" którego Trent był też producentem) i ponownie zginąć przy "Closer"czy "March of the Pigs"...

Można by tak pisać godzinami o NIN,jest to niewątpliwie jeden z najważniejszych bandów w historii muzyki.Bez dwóch zdań.

P.S.Ciekawostka - Trent Reznor jako jeden z pierwszych w showbiznesie po odejściu z macierzystej wytwórni płytowej ostatnie dwa wydawnictwa czyli "Ghosts I-IV' i "The Slip" wydał własnym sumptem i udostępnil za darmo w internecie - i dodał,że to podziękowanie dla fanów za wspieranie go przez cały czas i że chciałby być fair wobec słuchaczy naciąganych przez cały biznes muzyczny.

Oficjalna strona:
http://www.nin.com/


http://imagegen.last.fm/EyeNo3/artists/6/NecroMan666.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpl.technical-issues.com www.epodrozni.pl materace rehabilitacyjne