Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-02-11 02:34:39

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Mastodon

Whalecore'owy zespół z Atlanty, sformowany w 1999 roku. Dość szybko stali się znani szerszemu gronu sympatyków metalu i rocka, głównie dzięki niebanalnemu, charakterystycznemu stylowi grania i melodyjnymi, zakręconymi kompozycjami. Nigdzie indziej podobnych nie uświadczysz, grają żywiołową i skomplikowaną muzykę. Ciężko ją nawet konkretniej sklasyfikować do jakiegoś gatunku metalu. Na stan dzisiejszy spłodzili trzy świetne albumy, a czwarty już w drodze. Polecam również zapoznać się z kompilacją starszych, nieco mniej znanych, ale równie genialnych utworów, zatytułowaną "Call of the Mastodon". Istna kwintesencja tej kapeli. Ja nie mogę doczekać się ich kolejnego longplaya, na tym zespole się jeszcze nie zawiodłem i mam nadzieję nie zawiodę nigdy. Inaczej byłoby chujowo. Zapraszam do wymieniania opinii i dyskusji nt. tego niecodziennego, przełomowego wręcz protoplasty nowego gatunku muzycznego \m/

Offline

 

#2 2009-02-12 23:56:49

NecroMan

Nowicjusz

Skąd: Kostrzyn Wlkp
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Mastodon

Nie wiem czemu wszyscy się tak podniecają Mastodonem...? Może przez to że Slayer wziął ich na trasę i zarazem zrobił im reklamę?System Of A Down też jeżdził ze Slayerem i karierę zrobił jako taką...Ale i tak SOAD parówką i napojami w Spodku dostali za pierwszym razem ;)

Dla mnie Mastodon to noting szpeszial :)

Grać potrafią,nie powiem ale jakoś takoś ogólnie nie powala.Wokalista mnie denerwuje i brak jakieś spójnej wizji muzyki (takie mam odczucie) w zespole można zaobserwować - chyba,że to tak ma być...

Lubię progressive,math,technical i inne cuda...Zobaczymy może nowa płyta zaskoczy....?


http://imagegen.last.fm/EyeNo3/artists/6/NecroMan666.gif

Offline

 

#3 2009-02-15 22:30:23

Miklak

Nowicjusz

7227012
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: Mastodon

Mnie tam nie zadowala ;( Przeciętny zespół, chociaż ciężko mówić o przeciętności jeżeli ktoś wymyśla nowy podgatunek...
Może nowa płyta mnie pozytywnie zaskoczy, ale raczej wątpię :P


People created religious inventions
To give their lives a glimmer of hope
And to ease their fear of dying
To feel superior and to have a licence to kill

Offline

 

#4 2009-02-26 08:18:27

Lesiu

Neofita

629912
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Re: Mastodon

Jak dla mnie świetny zespół. Ulubione płyty to 'Leviathan' i 'Blood Mountain'. Jednakże nowa płyta przebija chyba obydwie. Jest po prostu genialna.

Offline

 

#5 2009-02-26 12:06:27

Miklak

Nowicjusz

7227012
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: Mastodon

Cholera myliłem się co do nowej płytki... zaskoczyła mnie i to bardzo, zdecydowanie najlepsza ze wszystkich w moim mniemaniu. Jednak przekonali mnie do siebie ;)


People created religious inventions
To give their lives a glimmer of hope
And to ease their fear of dying
To feel superior and to have a licence to kill

Offline

 

#6 2009-02-27 15:11:08

Lesiu

Neofita

629912
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 63
Punktów :   
WWW

Re: Mastodon

Miklak napisał:

Cholera myliłem się co do nowej płytki... zaskoczyła mnie i to bardzo, zdecydowanie najlepsza ze wszystkich w moim mniemaniu. Jednak przekonali mnie do siebie ;)

A widzisz. Dla mnie to najrówniejsza płyta w ich dorobku. Najspójniejsza, przemyślana.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki wrocław