Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-02-11 02:22:58

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

ZZ Top

Zasłużone dla southern/blues rocka trio, które działa nieprzerwanie od roku 1969, w dodatku w tym samym składzie od momentu założenia kapeli. Mają charakterystyczny styl, grają z jajem, a przy tym totalnie na luzie. Wydali od zajebania długograjów i singli, więc - wielbiciele takich brzmień, nie posiadający do tej pory żadnego z nich - oszczędzajcie pieniądze i kupujcie je czym prędzej. Nie ma co się rozpisywać. Zrobili kawał dobrej roboty, głupio nie kojarzyć "Sharp Dressed Man" czy "La Grange". Zachęcam do słuchania i dzielenia się opiniami ;]

Offline

 

#2 2009-02-12 00:32:43

NecroMan

Nowicjusz

Skąd: Kostrzyn Wlkp
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: ZZ Top

Też lubię takie granie ;)

"Gimme All Your Lovin'" czy "Rough Boy" też głupio nie kojarzyć...

Najlepiej dla chcących poznać ZZ Top na początek można po prostu zakupić/ściągnąć "Gratest Hits".Jest tam 18 kawałków (same hiciory, naprawdę) w przekroju całej twórczości kapeli.A jest z czego wybierać.

Dobra muzyka do auta albo na piwne imprezy i nie tylko...

W ciemno polecam ;)


http://imagegen.last.fm/EyeNo3/artists/6/NecroMan666.gif

Offline

 

#3 2009-02-15 22:46:06

Miklak

Nowicjusz

7227012
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: ZZ Top

Bardzo lubiłem ich teledyski za dawnych czasów kiedy to jeszcze nie wiedziałem o Metalu :P Sentyment do ich muzyki pozostał do dzisiaj. Szczególnie ubóstwiam wspomniane "Sharp Dressed Man" i "La Grange". Kawał solidnego rockowego grania!


People created religious inventions
To give their lives a glimmer of hope
And to ease their fear of dying
To feel superior and to have a licence to kill

Offline

 

#4 2009-02-23 23:53:12

MrFrantic

Nowicjusz

Skąd: xxx
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: ZZ Top

Kapela jedyna w swoim rodzaju,świetne brzmienia,kosmicznie pozytywne granie,przy utworach w/w czy  ,,Velcro fly" ,, Beer Drinkers & Hell Raisers"  przy całej płycie The Very Best OF aż chce się podłączyć kilka wzmachorów ;p przynajmniej mi...takie dźwięki to czesc mojego naturalnego środowiska ;p


Z zamiłowania i konieczności do uprawiania  wielkiej miłosci ,motocyklista z krwi i kość,anty szpaner już od młodości ;]]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltaxi wałcz przewóz osób Holandia samochody