Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-02-11 01:54:33

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Guitar Hero

Co sądzicie o tej serii? Wszyscy z forumowiczów chyba ją znają - fenomen na skalę światową, do tego z porządną, choć bardziej rockową, niż metalową muzyką. Przełamała kiepską passę jeśli chodzi o rynek tego typu gier, a za nią posypały się inne tytuły - "Rock Band" i jeszcze jakaś tam gra, która dopiero wychodzi. To naprawdę wciąga, nawet gra na PC (jeśli o mnie chodzi - bez kontrolera w postaci gitary) potrafi kurewsko wciągnąć. Guitar Hero III wyjęło mi z życiorysu ponad 50 godzin! Zachęcam do kupna/ściągnięcia/przegrania od kumpla, bo warto. W tym roku ma wyjść czwarta odsłona serii i sądząc po liście kawałków - pozamiata. A i w niedługim czasie ma też wyjść jakiś ochłap w postaci Guitar Hero: Metallica, naprawdę nie polecam. Zamiast tego mogliby kurwa dać Black Sabbath lub Iron Maiden, a nie ta jebana Metallica. Dzięki za uwagę, piszcie co myślicie na ten temat.

Na początek mam pytanie do tych bardziej obeznanych graczy - czy na PC-ta da się jakoś uzupełnić "Download Tracks" czy jebany Red Octane nie pomyślał o tym i ta usługa dostępna jest tylko dla Xbox Live??
A i czy da się naprawić bug jebiący save'a, gdy wklejasz nowe kawałki do zakładki "Bonus Tracks"?

Of coz te pytania tyczą się trzeciej części.

Offline

 

#2 2009-02-15 22:49:59

Miklak

Nowicjusz

7227012
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: Guitar Hero

Ja to w sumie sobie załatwiłem, żeby pograć swoje ulubione kawałki bo sporo niezłych utworów tam jest. (świetne uczucie grać sobie "La Grange" na klawiaturze). A Raining Blood do dzisiaj nie mogę dobrze zagrać :P


People created religious inventions
To give their lives a glimmer of hope
And to ease their fear of dying
To feel superior and to have a licence to kill

Offline

 

#3 2009-02-19 15:07:44

tomoliop

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 41
Punktów :   

Re: Guitar Hero

Shaimar napisał:

Na początek mam pytanie do tych bardziej obeznanych graczy - czy na PC-ta da się jakoś uzupełnić "Download Tracks" czy jebany Red Octane nie pomyślał o tym i ta usługa dostępna jest tylko dla Xbox Live??
A i czy da się naprawić bug jebiący save'a, gdy wklejasz nowe kawałki do zakładki "Bonus Tracks"?

Of coz te pytania tyczą się trzeciej części.

Z tego co wiem, to żadnych utworów do pobrania nie ma i nie będzie. Gierka faktycznie potrafi wciągnąć, mam z kontrolerem, który albo jest ogólnie lekko zwalony albo to tylko mój egzemplarz, tj. struna w dół nie działa lub działa sporadycznie. Osobiście polecam Frets on Fire, gdyż można do niego znaleźć masę utworów metalowych:).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl