Muzyczne-Metal \m/

Największe* Polskie Forum o Metalu!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

POSZUKIWANI:
- RECENZENCI

#1 2009-01-16 16:42:36

 Shaimar

Impissimus

2735174
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 224
Punktów :   

Infernal War

Są z Polski, z Częstochowy. Maniacy ekstremalnego black/death metalu. Czysta groza, siarka, szatan! Ich dwie ostatnie płyty to cios prosto między oczy, gwarantuję, że jeśli wrócisz po ciężkim dniu ze szkoły/pracy, to Infernal War będzie dla Ciebie jedynym słusznym zespołem. Jeśli szukasz czegoś, przy czym twój łeb nie jest w stanie spokojnie przebywać w jednym miejscu, jeśli lubisz pogować na całego, a przy tym szukasz muzyki bez zbędnych pierdół, to masz czego chciałeś. Czysty wyziew szatana, ich celem jest po prostu zmieść słuchacza z powierzchni ziemi. Pozycja obowiązkowa dla fanów ekstremy \m/

http://www.myspace.com/iwofficial

Howgh!

Offline

 

#2 2009-01-17 16:44:58

Scinitar

Nowicjusz

1979047
Skąd: Infernal War
Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Infernal War

To ja za to powiem wprost, krótka piłka:

Infernal War to zespół dobry w kurwe.

Płytka Terrorfront to mój ulubiony album, w ogóle IW to najlepsza Blackowa kapela na świecie.

Posłuchajcie sobie tego nowego kawałka, co jest na ich MySpace'ie. Bardzo zacny.


Blek Metul !!

Offline

 

#3 2009-01-17 21:04:14

Wolf-shade

Nowicjusz

Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Infernal War

Zespół w pełni pokazujący siłę polskiej sceny BM, mój ulubiony album to Terrorfront cholernie konkretne granie.  W marcu grają razem z Furią w zabrzańskim wiatraku to zobaczy się jak wypadają na żywo powinien być maksymalny rozpierdol.

Offline

 

#4 2009-01-23 11:22:40

Perun

Neofita

5862179
Skąd: ok.Częstochowy
Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 77
Punktów :   
WWW

Re: Infernal War

To chyba jeden z najbardziej niedocenianych zespołów w Polsce. Wielu fanów nawet samego bm nie znają Infernal War. Ja z racji tego, gdzie mieszkam już dawno o nich słyszałem i miałem okazję słuchać na żywo. To chyba najlepszy "materiał eksportowy" z dziedziny metalu jakim można by się "pochwalić" poza granicami kraju. Do tego uważam, że Stormblast to najlepszy polski perkusista. Jak on się nieraz rozgrzewa- normalnie AK47 perksusji - a co dopiero normalna gra :)

Offline

 

#5 2009-01-28 17:28:06

Donnie Pfaster

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Infernal War

o tak! Infernal War to bezkompromisowy, chamski cios prosto w twarz, chłopaki nie pierdolą tylko napierdalają! Moim zdaniem jeden z lepszych zespolow na naszej scenie, cieżko mi wybrac ulubiony krążek, o ile "Terrorfront" połknąłem bez popity, to do "Redesekration" musiałem podchodzić kilka razy, aby w pełni docenić jego walory. Czekam na nową EP-ke, już nie długo - 15 lutego będzie można zamawiać przez Agonię Records.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltaxi wałcz przewóz osób Holandia samochody